Plán úspěchu

11. 01. 2013 | † 06. 12. 2013 | kód autora: OA2

Jsem docela zklamaná, že se neozval. Už je to přece jen nějaká doba. Dnes je to vlastně 14 dní, co nenapsal. Vím, že chodí na lide.cz, ale proč se mi neozývá? I kdyby si našel slečnu, určitě by se mi pochlubil. Je mi trošku smutno a opuštěno. Člověk ze seznamky už mi znovu také nenapsal.

Uvařila jsem si 450 ml Maté IQ čaje, protože jsem dnes byla neustále vyrušovaná okolnostmi a nemohla jsem se moc učit a popravdě ani jsem se moc nesnažila s tím něco udělat. Takže pojedu přes noc, motivací bude, že jakmile se naučím své 3 kapitoly, můžu jít spát.

Proboha, vždyť by to nemělo být tak těžký, vždyť už jsem se to učila na prosincový termín. Je sice pravda, že jsem se to učila před více než měsícem a spíš jsem si to tenkrát několikrát pročítala, ale stejně, nemělo by to být tak těžké na zapamatování, hlavně nechci, aby se potvrdila má obava, která se týče sněhu (domněnka, že když sněží a já se musím učit, nedaří se mi ve škole). Musím tomu počasí dokázat, že nade mnou nemá takovou moc a zvládnout to. Bude to moje vlastní zadostiučinění.

Takže můj plán, jak zvládnout zkoušky:

14. ledna zvládnout Úvod do literatury (i kdyby jen na E)

17. ledna zvládnout Úvod do jazyka (i kdyby jen na E)

17. ledna se vrhnout na kolokviální práci a dokončit ji, i kdybych neměla jít spát, dokud nebude hotová a připravená k odevzdání

23. ledna odevzdat kolokviální práci

31. ledna ze sebe vydat maximum na písemné zkoušce ze Somatologie a Somatopatologie

1. února zazářit na písemném kolokviu ze Sociologie

2.-10. února zaslouženě odpočívat, maximálně obíhat vyučující se žádostí, aby mi zapsali zápočty, kolokvia a zkoušky do indexu a vrátit vypůjčené knihy do knihoven

Teď už chybí jen realizace a bude to fajn. To se zvládne a na světě bude zase veseleji :)

 

PS: asi jsem do toho plánu zapomněla zařadit, že chci zjistit, co s NÍM je a proč se mi neozývá, i kdyby to mělo znamenat, že půjdu k němu domů a zeptám se jeho matinky, jestli je ON doma, což pro ni nejspíš bude šok a pro mě trapas, ale třeba to nebude nakonec vůbec nutné. Jen mě štve, že ON není online, když jsou u mě novinky, které by zrovna JEHO mohly zajímat.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.