Den 34. - 1. část

29. 07. 2013 | † 06. 12. 2013 | kód autora: OA2

Dnešek byl fajn. Byla jsem po hodně dlouhé době v knihovně a odnesla jsem si odtamtud asi 15 knih, doma jsem je vybalila a nechápala jsem, jak se mi tam některé dostaly. Mamka mi tam hodila nějakou knihu, kterou si nechtěla půjčit na sebe (nechápu proč). A pak jsem se pustila do čtení, ale začala jsem nejdřív jednou její knihou, prošla jsem totiž i to, co si půjčila ona a s úžasem jsem sledovala, že kromě 2 knih se mi líbí všechny (to se obvykle vůbec nestává).

Ten román, co jsem četla, mě pobavil v některých místech. Třeba když jsem četla o ženě, která do žehličky nalila líh a ta při žehlení šlehala plameny, ta žena pak v domnění, že je žehlička rozbitá, zašla za sousedkou a půjčila si žehličku od sousedky, kam pak rovněž nalila líh v domnění, že je to destilovaná voda :D A myslela si, že tahle žehlička je rozbitá, než jí došlo, co to provedla :D

A už jsem objednaná na stříhání a těším se. Zeptala jsem se sestry, jestli si myslí, že podle hlasu mě ta holička ostříhá hezky a ona si řekla, že to neví, ale že hlas měla milý. Tak doufejme, že budu ostříhaná hezky, výsledek uvidím až 22. srpna, protože potřebuji jet do školy, tak jsem si řekla, že to sfouknu naráz.

Asi bude bouře. Kdesi v Čechách to řádí, ale u nás bylo od začátku prázdnin dnes nejvetší vedro a dusno, určitě se mráčky naštvaly a zaprší a třeba bude i nějaký blesk. Mám ráda blesky, hromy už ne, zvukový efekt nepotřebuju.

Maminka mého žáčka se neozvala, ani že už to doučování nechtějí či nepotřebují, ani kdy může její syn přijít, ani, že se třeba staví pro ty materiály, pokud už nemají o doučování zájem. Vůbec nevím, co si o tom myslet. Čekala bych trochu zájmu z její strany nebo třeba zprávu o tom, že si to paní učitelka rozmyslela a žádný reparát nebude nebo prostě cokoliv. Jakoukoliv reakci.

Déšť vypadá na spadnutí. Juchů, už aby to bylo!!!

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.