stres, praxe, stres, bakalářka, stres !!

17. 10. 2013 | † 06. 12. 2013 | kód autora: OA2

Ach jo, stres, stres, stres... je úplně všude, je z toho hotová epidemie.

Teď mě nejvíc stresují 2 věci:

1. nemám téma bakalářky, prý budou vyvěšená témata do konce měsíce, tím spíš nechápu, jak je možné, že někteří vyučující už jsou zabraní. Grrr !!!

2. musím vyřešit náslechovou praxi a to mě stresuje, protože potřebuji kladnou odpověď na mail, co jsem poslala a asi jsem to zformulovala tak, že bych se za tu formulaci měla stydět, no snad z toho pochopí, co potřebuji a snad mi vyhoví.

...

Nevím, jestli mám být ve střehu nebo ne, ségra něco říkala, že možná kolem 3.-4. hod na chvíli vysvitne slunce a že bychom mohly zajet autem pořídit foto na zápočet, takže jsem jako na jehlách, jestli se tu zjeví (slunce i ségra) a bude to něco ve stylu "okamžitě a střelhbitě" se zvedni a jedem.

...

Za dnešek jsem vyzvedla rezervovanou knihu, reklamovala svetr a snažím se vymyslet vlastní téma bakalářky, abych mohla zkusit někoho oslovit, zda by mě nevedl.

Ze včerejška se snažím ze sebe setřepat pocit zrady, protože jsem náhodou zjistila, že jedna vyučující, kterou bych chtěla jako vedoucí bakalářky ze všech lidí nejvíc, je zřejmě zabraná a navíc jsem ani nevěděla, že pod ní smím psát bakalářku, myslela jsem si, že to nejde, že patří na jinou katedru. Sakra práce.

Půjčila jsem si jakousi šílenou psycho knihu, doufám, že když si jí budu listovat, mohlo by mě trknout, o čem bych mohla psát bakalářku a mohla bych někoho zkusit oslovit dřív než mi ostatní zaberou ty nejlepší vedoucí bakalářek !!!

Moje sestra je ták hodná osoba (záleží na úhlu pohledu), že se jí daří mě permanentně děsit a stresovat kvůli té bakalářce, takže asi nebudu mít doma klid, dokud nebudu mít zadané a schválené téma.


Asi bych měla vypracovat co nejdříve referát na téma relaxace a relaxační techniky, protože pak bych získané vědomosti a znalosti mohla aplikovat na sebe... Potřebuji se odreagovat (ale jak???)


 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.